Przedstawiciel Medyczny Ginekologia

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy:

Przedstawiciel Medyczny GinekologiaMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych w regionie (budowanie i analiza rynku na wyznaczonym terenie), na  podstawie  danych IMS.
  • Promocja merytoryczna  i sprzedaż preparatów do środowiska medycznego (specjalizacja ginekologia)
  • Rozwój kontaktów z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizacja planów promocji medycznej wyznaczonych na podstawie strategii na  dany okres  rozliczeniowy.
  • Codzienne raportowanie aktywności dziennych (wizyt aptecznych i medycznych) oraz wpisywanie zamówień aptecznych na platformie Farmaprom,
  • Zdobywanie i przekazywanie Pracodawcy opinii środowiska lekarskiego i farmaceutycznego na temat wskazanych preparatów
  • Sporządzenie i weryfikacja listy lekarzy oraz prawidłowa klasyfikacja potencjału i preskrypcji na podległym terenie pracy,
  • Planowanie  i przeprowadzenie szkoleń produktowych dla klientów medycznych i aptecznych zgodnie z przesłanymi wytycznymi na dany miesiąc i sporządzanie miesięcznych raportów
  • Współpraca z Key Account Managerem odpowiedzialnym za dany teren.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta i sprzedaży produktów.
  • Czynne  uczestnictwo w konferencjach, sympozjach i innych wydarzeniach wskazanych przez pracodawcę.
  • Pozyskiwanie oraz analiza danych rynkowych, tworzenie i aktualizacja baz danych, raportów, zestawień handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej i farmaceutycznej (mile  widziana praktyka we współpracy z ginekologami oraz  doświadczenie w pracy w aptekach)
  • wyższe wykształcenie
  • Zorientowanie na osiąganie celów poparte dotychczasowymi wynikami
  • Umiejętności obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość  do częstych wyjazdów i pracy poza miejscem zamieszkania,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy:

  • wymagającą, a przy tym interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokich standardach,
  • przyjazną atmosferę i pracę w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach,
  • profesjonalne szkolenia,
  • narzędzia pracy ( samochód służbowy, komputer, telefon),
  • umowę o pracę,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.