Przedstawiciel / Koordynator d.s Instalacji Sanitarnych

Go-Box Metal Sp. z o.o.

FRANCJA, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim stażem na rynku "GO-BOX France" ,poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska:
• bieżąca koordynacja prowadzonych budów na terenie Francji;
• negocjacja kontraktów;
• stały kontakt z klientem;
• dbanie o terminowość realizowanych inwestycji

Oferujemy:
• atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (system premiowy w zależności od wyników )
• stałe bądź czasowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio we francuskiej firmie: "GO-BOX France" bez pośredników,
• niezbędne narzędzia pracy,
• pracę przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego

Wymagania

• bardzo dobra znajomość j ęzyka francuskiego;
• wiedza z zakresu Instalacji Sanitarnych;
• umiejętność pracy w zespole;
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• umiejętności negocjacyjne;
• dyspozycyjność ,
• prawo jazdy kat. B

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu:
533-317-376

Prezentacja firmy

Firma GOBOX specjalizująca się w tematyce chłodnictwa, klimatyzac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne