Przedstawiciel HR z Językiem Niemieckim

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego oddziału w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

aktywna sprzedaż usług z branży HR na rynku niemieckim
utrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy
telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami w języku niemieckim
aranżowanie oraz prowadzenie spotkań z klientami niemieckojęzycznymi
prowadzenie kalendarza spotkań i programu typu CRM
monitorowanie potencjału klientów na danym rynku

Oferujemy:

możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia w ciekawej pracy pełnej nowych wyzwań
możliwość rozwoju zawodowego
odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
firmowy pakiet ubezpieczeń oraz kartę Multisport
stabilne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie
potrzebne narzędzia pracy

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
wykształcenie średnie
aktywne prawo jazdy kat. B
gotowość do wyjazdów służbowych
umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych i prowadzenia negocjacji
dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy