Przedstawiciel Handlowy

Zielona Góra, lubuskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – firmy, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w rolnictwie i doradztwie w ochronie upraw – poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozpoznawanie potrzeb klientów i dostarczanie im stosownych rozwiązań oraz produktów
  • utrzymywanie kontaktu i obsługa bieżących klientów, a także pozyskiwanie nowych – wizyty w gospodarstwach rolnych
  • profesjonalne doradztwo z zakresu oferty firmy
  • realizacja planu sprzedażowego
  • współpraca z działem marketingu
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • wykształcenia o profilu rolniczym
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży rolniczej
  • wiedzy z zakresu środków ochrony roślin, nawozów, nasion
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • prawa jazdy kat. B

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pracę w nowoczesnej, stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego - profesjonalne szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód również do użytku prywatnego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi