Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, renomowana firma produkcyjno – handlowa z branży luksusowych dodatków i akcesoriów tekstylnych poszukuje:

Przedstawiciela handlowego

działającego w obszarze województw: opolskie, dolnośląskie, lubuskie

Główne obowiązki:

  • utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami,
  • rozwój sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów,
  • codzienne raportowanie i planowanie pracy,
  • monitorowanie rynku,
  • realizowanie złożonych celów i planów miesięcznych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży tekstylnej, galanteryjnej lub pokrewnej,
  • doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe,
  • obowiązkowość, samodzielność, inicjatywa
  • silna motywacja do osiągania wyników,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność pracy na komputerze (znajomość pakietu MS Office)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • mile widziane doświadczenie w organizowaniu i uczestniczeniu w targach i wystawach
  • dyspozycyjność czasowa i geograficzna,
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwe inne formy współpracy)
  • pełny etat,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon),
  • szkolenia produktowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o zamieszczenie następujących klauzul.

1)„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji dla potrzeb procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez PROF-JAM Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Sobieskiego 11 lok. E6 na zlecenie pracodawców (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.926 z poźn.zm.).”

2) „Oświadczam, że Spółka PROF-JAM Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Sobieskiego 11 lok. E6, zgodnie z art.24 Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.(Dz. U. z 2002r., Nr.101, poz.926 z późn. zm. ) poinformowała mnie o : adresie siedziby i pełnej nazwie spółki, celu zbierania danych, a w szczególności o znanych Spółce w czasie udzielania informacji lub przewidywanych odbiorcach lub kategoriach odbiorców danych, prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a dane wskazane w niniejszej aplikacji przekazuję dobrowolnie.”

PROF – JAM Sp. z o.o. Nr 7671 w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia

Prezentacja firmy

PROF – JAM to nowoczesna firma doradztwa personalnego stworzona przez zg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting