Przedstawiciel handlowy

Ark Jobs Sp. z o.o

Zawiercie, 42-400, śląskie

Opis stanowiska pracy

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) dla swojego Klienta z Zawiercia pilnie poszukuje pracownika na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi partnerami handlowymi firmy (branża opakowań szklanych),
- Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
- Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
- Przygotowywanie raportów sprzedażowych.

Wymagania

-Wykształcenie minimum średnie kierunkowe
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny,(mile widziana znajomość języka rosyjskiego).
-Znajomość zagadnień handlu,
-Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami,
-Zdolności negocjacyjne i analityczne,
-Umiejętność rozwiązywania problemów,
-Gotowość do odbywania podróży służbowych,
-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

OFERUJEMY:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Premia w zależności od uzyskiwanych wyników sprzedażowych,
-Pakiet narzędzi służbowych,
-System szkoleń podnoszących kompetencje pracownika.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie biura w Zawierciu ul. Wierzbowa 16 H.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK z siedzibą w Zawierciu.

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi