Opis stanowiska pracy

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import - Eksport Józef Bałdyga poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Wrocław, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • współpraca z odbiorcami hurtowymi i detalicznym,
  • pozyskiwanie nowych klientów detalicznych,
  • odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży,
  • zapewnienie wysokich standardów współpracy z klientami,
  • analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych.

Wymagania:

  • zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,
  • znajomość obsługi pakietu Ms Office,
  • umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów,
  • wszechstronna wiedza na temat rynku i konkurencji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dużej stabilnej Firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Prezentacja firmy

JBB Bałdyga to polska, rodzinna firma z ponad 25-letnią tradycją. Począt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting