Opis stanowiska pracy

Lubisz rozmawiać z ludźmi?

Chciał/a/byś pracować z ciekawym zespołem nad inspirującymi projektami w prawdziwej agencji reklamowej?

Interesuje Cię atrakcyjne wynagrodzenie i duże możliwości rozwoju?

OFFTEAM otwiera drzwi szerzej!

Szukamy Specjalisty, który będzie:

  • aktywnie pozyskiwał Klientów i budował z nimi relacje,
  • pracował ze stałymi klientami Agencji - budował i utrzymywał z nimi współpracę,
  • uczestniczył w ciekawych projektach i brał udział w obsłudze Klienta.

Oczekujemy:

  • umiejętności bardzo dobrego kontaktu z ludźmi,
  • nieodpartej chęci osiągnięcia sukcesu!
  • wewnętrznej dyscypliny, umiejętności zarządzania własnym czasem,
  • determinacji w osiąganiu wytyczonych celów,
  • prawa jazdy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjną finansowo pracę w niekorporacyjnej atmosferze,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju, szkolenia i wsparcie całego zespołu,
  • stałe wynagrodzenie oraz system motywacyjny związany z uzyskiwanymi wynikami pracy,
  • stabilne zatrudnienie zobligowane na długoterminową współpracę.

Prezentacja firmy

Firma z wieloletnim doświadczeniem, obsługująca kompleksowo klientów w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta