Przedstawiciel Handlowy

Involt Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na ww. stanowisku będzie należało m.in.:

- zapewnienie bieżącej obsługi klientom firmy,
- budowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami B2B,
- odpowiedzialność za nadzorowanie i realizację sprzedaży do kluczowych klientów,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- realizacja indywidualnego planu sprzedaży oraz celów indywidualnych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub 4-5 rok studiów,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikatywność,
- umiejętność utrzymywania relacji z kontrahentami,
- mile widziane doświadczenie handlowe,
- mobilność,
- prawo jazdy kat. B,
- dobrą znajomość środowiska MS Office,
- skuteczność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pensję stałą i premie za efektywność,
- pakiet wdrożeniowy na start - wiedza produktowa i szkolenia z technik sprzedaży,
- możliwość rozwoju i awansu,
- narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy i samochód służbowy.

Prezentacja firmy

Involt jest jednym z wiodących dostawców produktów wykorzystywanych w en... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria