ManpowerGroup Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania kluczowe:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
  • opieka nad Klientami firmy z regionu
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych i partnerskich relacji z Klientami
  • kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej oraz mechatroniki
  • organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla Klientów

Wymagania:

  • szeroko rozumiana wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • wykształcenie wyższe kierunkowe z dziedziny mechaniki, pneumatyki, budowy maszyn
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w wytyczaniu zadań i ich realizacji
  • entuzjazm i silna motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
  • samochód służbowy po odbyciu okresu próbnego
  • kompleksowy pakiet szkoleń produktowych i technicznych
  • wdrożenie pod kierunkiem doświadczonego doradcy techniczno-handlowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials