PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Smak Natury Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Sprzedaż do sklepów specjalistycznych (ekologicznych, ze zdrową żywnością) oraz sklepów delikatesowych i ogólnospożywczych – kanał tradycyjny
  • Pozyskiwanie nowych sklepów oraz profesjonalna obsługa już istniejących klientów
  • Negocjacje handlowe z klientami

Oferujemy:

  • Stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w szybko rozwijającej się, perspektywistycznej branży
  • Opiekę oraz merytoryczne wsparcie poprzedzone pełnopłatnym czterotygodniowym okresem szkolenia
  • Samodzielną i ciekawą pracę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkową prowizję uzależnioną od bezpośrednich efektów
  • Fabrycznie nowy samochód służbowy
  • Możliwość pracy z doskonałymi markami produktów ekologicznych cieszącymi się uznaniem klientów i konsumentów

Wymagania

  • Min. 1 rok pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży spożywczej
  • Energia, zapał i gotowość do umacniania pozycji naszych marek na rynku
  • Predyspozycje do bezpośredniego kontaktu z klientem oraz umiejętność negocjacji handlowych
  • Umiejętność długofalowego zarządzania relacjami
  • Wytrwałość w dążeniu do założonych celów i realizacji zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin na terenie województw dolnośląskiego opolskiego oraz częściowo łódzkiego i wielkopolskiego
  • Praktycznej znajomości obsługi komputera

Prezentacja firmy

Smak Natury Sp. z o.o. dystrybutor produktów ekologicznych i tradycyjnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta