PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - wydawnictwo

Grupa wydawnicza Znak

Wrocław, Zielona Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych w punktach sprzedaży detalicznej i hurtowej
  • Zapewnienie strategii dystrybucyjnej produktów oraz monitorowanie konkurencji
  • Działanie zgodnie z polityką firmy, merchandising, zarządzanie budżetami promocyjnymi
  • Wdrażanie inicjatyw w punktach sprzedaży, dbałość o realizację zamówień i płynność dostaw
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Oczekiwania:

  • Posiadanie własnej działalności lub chęć założenia własnej firmy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży usług
  • Znajomość rynku województwa dolnośląskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, sprzedażowe i negocjacyjne
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży księgarskiej lub papierniczej
  • Zainteresowanie książkami i lekturą

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • Pracę w doświadczonym i życzliwym zespołem
  • Stałą współpracę w ramach własnej działalności
  • Podstawę oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach
  • Dużą samodzielność i niezależność w realizacji zadań

Prezentacja firmy

Grupa wydawnicza Znak to dynamiczny rozwój i ponad pięćdziesiąt lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo