Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Main Partners Sp. z o.o. (certyfikat agencji zatrudnienia nr 13967) jest dynamicznie rozwijającą się firmą rekrutacyjną świadczącą usługi w zakresie rekrutacji oraz pracy tymczasowej.

Pragniemy, aby do naszego grona dołączyła osoba na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Nr ref: PH/10/17

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług APT poprzez aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz opiekę posprzedażową.

Główne obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z nimi
  • pozyskiwanie zamówień
  • raportowanie wg ustalonych zasad
  • przestrzeganie ustalonych procedur

Oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu, wytrwałość
  • nastawienie na osiąganie celów
  • dynamizm, bardzo dobrze rozwinięte umiejętności planowania i doskonałej organizacji czasu pracy
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę na pełny etat
  • samochód służbowy

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133, Poz. 883)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting