Przedstawiciel Handlowy

InfoPraca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Portal Pracy Infopraca.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
  • negocjacje warunków handlowych kontraktów,
  • prowadzenie analiz rynku,
  • rozliczanie należności Klientów,
  • przygotowywanie okresowych raportów
  • organizacja akcji promocyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy: (telefon, laptop, samochód)
  • atrakcyjny system wynagrodzenia, premią w oparciu o wyniki
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.