Przedstawiciel Handlowy

Kinderfoto

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

"KinderFoto" poszukuje specjalistę do spraw sprzedaży.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży fotografii dziecięcej, więc zachęcamy do dolączenia do naszego zespołu, który składa się z młodych, aktywnych, profesjonalnych ludzi. Przedstawiciel handlowy będzie odpowiedzialny za pozyskanie nowych klientów, sprzedaż usług i produktów.

Przyjdź i przekonaj się, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Jeżeli chcesz:

- Pracować ze świetnymi zespołami sprzedażowymi.

- Związać się z naszą firmą na dłużej.

- Zdobyć cenne doświadczenie w pracy z klientem, oraz zapewnić sobie ciekawą ścieżkę kariery zawodowej - przyjdź do nas.

Dla czego warto pracować właśnie z nami?

Oferujemy:

• Solidne wsparcie w rozwoju zawodowym;

• Dobre wynagrodzenie podstawowe + bonusy w zależności od sprzedanych usług;

• Pracę od poniedziałku do piątku – wszystkie weekendy są wolne;

• Niepowtarzalną atmosferę w pracy;

Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Zależy nam na kandydatach, którzy:

- Mają wyznaczone cele życiowe i ambicję do ich osiągnięcia.

- Praktyczne doświadczenie w sprzedaży.

- Mają prawo jazdy kat. B (miłe widziane jest posiadanie własnego samochodu).

- Nie obawiają się kontaktu z klientem, a przygotowanie prezentacji oraz raportów nie jest im obce.

- Są przebojowi, nie boją się wyrazić własną opinie.

- Są otwarci na zdobycie wiedzy, gdyż w razie, jak czegoś nie potrafią, to ich nauczymy.

Prezentacja firmy

Firma Kinderfoto zajmuje się fotografią dziecięcą w artystycznych scenog... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi