Przedstawiciel handlowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124243

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów i aktywna sprzedaż
- analizowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych
- monitorowanie i raportowanie działań konkurencji w danym segmencie
- tworzenie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami, decydentami i partnerami
- organizacja i uczestnictwo w kongresach i warsztatach
- przeprowadzanie szkoleń produktowych

Oczekiwania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość sektora sprzętu medycznego
- znajomość procedur przetargowych
- doskonałe zdolności komunikacyjne, negocjacyjne
- angielski poziom B2
- możliwość do odbywania podróży służbowych

Co oferujemy:
- możliwość pracy ze sprzętem najwyższej jakości
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus
- samochód służbowy, narzędzia pracy, zadaniowy czas pracy, możliwość pracy z domu
- prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie pracownicze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy