Oferta wyróżniona

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Warszawa, mazowieckie

mocujemy.pl

Opis stanowiska pracy

JAKIE MAMY WYMAGANIA ?

CHCEMY PRACOWAĆ TYLKO Z NAJLEPSZYMI SPRZEDAWCAMI

Wymagamy co najmniej 3 lat doświadczenia w terenie
w sprzedaży do firm produkcyjnych lub w sprzedaży B2B produktów klasy premium.

Dodatkowo kandydaci muszą dowieść:

  • wysokiej skuteczności sprzedaży
  • zdolności samodzielnego organizowania pracy
  • konsekwencji w realizacji celów
  • inicjatywy i kreatywności w działaniu
  • regularnego zwiększania swoich kompetencji

JAK SIĘ U NAS PRACUJE ?

  • bardzo duży wpływ na działanie i rozwój firmy, udział w podejmowaniu decyzji
  • nauka i szkolenia w czasie pracy
  • duża samodzielność i odpowiedzialność
  • brak targetów sprzedażowych
  • innowacyjne produkty i rozwiązania
  • dużo spotkań u klientów
  • umowa o pracę i regularne podwyżki
  • stałe wynagrodzenie zależne od kompetencji

Wymagania

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim uzasadnieniem Państwa kandydatury poprzez serwis infopraca.pl do 21.05.2019 r.

Jako generalny dystrybutor produktów marki Specialinsert® na polskim rynku oferujemy... wiedzę i doświadczenie w dziedzinie systemów mocowań i łączenia. Bazując na ponad 40-letnim doświadczeniu w branży, proponujemy najwyższej jakości wkładki gwintowane, elementy złączne i systemy mocowań do kompozytów, kamieni naturalnych, metalu, drewna czy tworzyw sztucznych. Nasze produkty są stosowane i cenione w wielu branżach, takich jak automotive, przemysł jachtowy, kolejnictwo, budownictwo, elektrotechnika, czy produkcja przemysłowa.

Gama oferowanych przez nas wyrobów obejmuje między innymi wkładki gwintowane do drewna, kompozytów, plastiku, a także elementy złączne do rur i mebli. W sprzedaży mamy również: mosiężne wkładki gwintowane, mocowania do wklejania, nitonakrętki gumowe i metalowe, kołki zgrzewane, łączniki wciskane czy innowacyjne kotwy do elewacji wentylowanych i kamienia. Niezależnie od powierzchni czy rodzaju materiału nośnego w swojej ofercie mamy właściwy produkt, który uwzględnia obszar i warunki zastosowania oraz specyfikę problemu montażowego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta