Oferta wyróżniona

Przedstawiciel Handlowy

Warszawa, mazowieckie

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • rozbudowanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi odbiorcami w regionie
  • realizacja planów sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na imprezach targowych i promocyjnych
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki pedagogiczne
  • doświadczenie w branży edukacyjnej mile widziane (szkoły, przedszkola, żłobki)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mocno rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji
  • determinacja w osiąganiu celów
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w zgranym, oraz ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop, Internet

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. to lider polskiego rynku mebli, pomocy dydaktycznych, pomocy... edukacyjnych, naukowych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku kierujemy swoje działania tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża placówki w meble żłobkowe, meble przedszkolne i szkolne jak również klienta indywidualnego. W naszej ofercie znajdują się między innymi: meble przedszkolne, szkolne i żłobkowe, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy, pomoce dydaktyczne i naukowe oraz zabawki edukacyjne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Marketing / PR / Social Media