Przedstawiciel Handlowy

Perfect Support

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej PERFECT SUPPORT zatrudni Przedstawiciela Handlowego do kompleksowej obsługi gabinetów kosmetycznych na terenie Warszawy i okolic.

Opis Stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz obsługa stałych klientów
  • prezentacje produktów / zabiegów kosmetycznych
  • doradztwo podczas sprzedaży kosmetyków
  • budowanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Wymagania:

  • mile widziana ukończona szkoła o profilu kosmetycznym
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji pracy
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz sprawna umiejętność poruszania się samochodem
  • dobra znajomość topografii Warszawy
  • doświadczenie w branży kosmetyki profesjonalnej będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku "Aplikuj".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Perfect Support jest hurtownią kosmetyki profesjonalnej zaopatrującą gab... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi