Przedstawiciel handlowy

esgroup

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą marketingowo-sprzedażową. Prowadzimy kampanie dla dużych, rozpoznawalnych klientów i międzynarodowych organizacji.

W związku z otwarciem nowego biura w centrum Warszawy poszukujemy 3 komunikatywnych i uśmiechniętych osób do naszego zespołu.

Nie wymagamy doświadczenia. Dla nas liczy się przede wszystkim chęć do pracy :)

Co należy do zadań naszych współpracowników?

-prowadzenie rozmów handlowych z klientami indywidualnymi,

-uzupełnianie dokumentacji firmowej,

-pozyskiwanie klientów i aktywna promocja,

-raportowanie wyników pracy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-pomysłowości i kreatywności,

-dostępności od poniedziałku do piątku,

-nastawienia na rozwój :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą marketingowo- sprzedażową, specjalizującą się w ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta