Przedstawiciel Handlowy

SPRING PROFESSIONAL

Warszawa, mazowieckie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Warszawa

Nasz to Klient to wiodąca w swojej branży firma funkcjonująca od wielu lat na polskim rynku, która stawia na profesjonalizm i wysoki standard obsługi klienta, młody zespół oraz rzetelność, w związku z ciągłym rozwojem swojej działalności, poszukuje odpowiednich osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Teren: północna część województwa mazowieckiego

Poszukujemy osób z branż: dociepleń budynków, elewacji, styropianu, wełny mineralnej, chemii budowlanej

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych klientów oraz realizowanie strategii sprzedażowej.

- Opieka i doradztwo już pozyskanych klientów w wyznaczonym obszarze działania.

- Kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe w zakresie potrzeb Klienta oraz opracowanie zapytań.

- Współpraca z pozostałymi pracownikami działu marketingu.

- Analizowanie rynku.

- Udział w opracowaniu i realizowaniu nowych koncepcji marketingowo-sprzedażowych z uwzględnieniem aktualnej sytuacji rynkowej.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – jako atut.

- Doświadczenie w branży handlu materiałami budowlanymi – jako atut (co najmniej 2 lata).

- Znajomość specyfiki pracy z klientem (B2B).

- Dynamiczna osobowość oraz łatwe nawiązywanie kontaktów.

-  Proaktywność , dążenie do rezultatów , umiejętności sprzedażowe.

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera.

- Posiadanie prawa jazdy kat. B.

- Zamiłowanie i umiejętność do rozwiązywania problemów technicznych.

- Motywacja do rozwoju oraz stałego pogłębiania wiedzy i umiejętności.

- Umiejętność analitycznego myślenia.

- Dokładność, skrupulatność i umiejętność organizacji pracy własnej.

- Język angielski komunikatywny jako atut.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o solidnej pozycji na rynku.

- Intensywne szkolenia podnoszące wiedzę merytoryczną i umiejętności zawodowe.

- Pensja ok. 5500 brutto w oparciu o umowę o pracę, plus premia od osiągniętych wyników sprzedażowych powyżej minimalnego targetu.

- Samochód służbowy.

- Możliwość rozwoju.