Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2017.

Przedstawiciel Handlowy

Warszawa, mazowieckie

Super Siódemka Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Stanowisko przedstawiciela handlowego na terenie centralnej Polski (woj. mazowieckie, łódzkie, lubelskie)
  • Nawiązywanie i budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej
  • Reprezentowanie firmy na podległym terenie
  • Zarządzanie zespołem merchandisingowym

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów swojej pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, tablet
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Nienormowany czas pracy

Wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w kanale nowoczesnym tj. sieciami handlowymi– warunek konieczny
  • Doświadczenie w branży księgarskiej i/lub zabawkarskiej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Zaangażowanie i motywacja
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pracy w zespole

Super Siódemka Ogólnopolska Dystrybucja na rynku dystrybucyjnym działa od 1998 roku.
... Od samego początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez nas usług była na najwyższym poziomie. W ciągu 20 lat pracy na polskim rynku zdobyliśmy zaufanie ponad 4 000 firm. Współpracujemy z ponad 900 Dostawcami, dystrybuujemy ponad 210 000 produktów: zabawki, gry, publikacje książkowe, artykuły szkolne, papiernicze i biurowe.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Obsługa klienta