Przedstawiciel handlowy

Oland

Warszawa i okolice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagane doświadczenie , znajomość technik sprzedaży , elokwencja , dobra aparycja , prawo jazdy kat B.

Oferujemy ciekawą pracę , dobre warunki finansowe dla osoby skutecznie działającej .

Uwaga . Przedstawiciel działa w promieniu około 50 km od miejsca zamieszkania.

Nie ma potrzeby codziennej bytnosci w firmie - wystarczą codzienne sprawozdania mailem.

Zapewniamy przeszkolenie , telefon , samochód oraz po osiagnięciu dobrych wyników mobilny dostęp do internetu.

Prezentacja firmy

Od 1991 roku zaopatrujemy firmy w artykuły niezbędne do utrzymani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 900PLN - 4 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management