Opis stanowiska pracy

Rozwój klientów na podległym terenie
Aktywną sprzedaż produktów z portfolio firmy.
Obsługę Klientów detalicznych na podległym terenie
Realizację planów sprzedażowych
Analizę rynku detalicznego na podległym terenie
Budowanie długofalowych kontaktów z klientami
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Efektywne zarządzanie i rozliczanie budżetu

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
Znajomość rynku detalicznego w rejonie
Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych kontaktów
Silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne
Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

"Sądecki Bartnik" to firma założona w 1973 roku przez rodzinę Kasztelewi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta