Przedstawiciel Handlowy

DMG Group

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Ciekawa i odpowiedzialna praca jako przedstawciel handlowy,
  • Bezpośredni wpływ na rozwój firmy i na kreowanie jej wizerunku,
  • Duża niezależność w działaniu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia do pracy.

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej będzie atutem,
  • Gotowości do pracy mobilnej,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy,
  • Umiejętnością nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Zaangażowanie oraz chęć nauki,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji.

Prezentacja firmy

Firma DMG Group zajmuję sprzedażą materiałów wykończenia wnętrz.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management