Oferta wyróżniona

Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja spotkań sprzedażowych z Klientami.
  • Prezentacja produktów i usług firmy.
  • Zarządzanie bazą danych Klientów.
  • Utrzymywanie relacji i komunikacji posprzedażowej z Klientami.
  • Aktywna współpraca z zespołem wdrożeniowym i marketingowym.

Co jest dla nas ważne?

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług na rynku B2B.
  • Pozytywne nastawienie i zdolność szybkiego uczenia się.
  • Koncentracja na celach i osiąganych wynikach.
  • Mobilność.
  • Wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie podstawowe 10- 12 tys zł.
  • Miesięczny system premiowy.
  • Praca z innowacyjnym produktem na rynku badań klinicznych.
  • Kompletność narzędzi pracy.
  • Umowa B2B lub UoP.

Dostarczamy innowacyjne i unikalne rozwiązania SMARTrials dla branży badań klinicznych.... Pomagamy firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym szybciej wprowadzać nowe leki i terapie.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi