Przedstawiciel handlowy

Mag-Krak Sp. j.

Szczecin, zachodniopomorskie

MAG-KRAK A. i R. Pluta Sp. Jawna
Wiodąca firma produkcyjno-handlowa o międzynarodowym zasięgu z branży techniki zamocowań i narzędzi ręcznych zlokalizowana w Krakowie poszukuje:

Opis stanowiska:

  • Budowanie, utrzymanie i rozwój relacji z aktualnymi kontrahentami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Negocjacje handlowe
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w: branży narzędziowej, metalowej, elektrycznej, hydraulicznej lub budowlanej
  • Mile widziana znajomość lokalnego rynku artykułów metalowych, narzędzi ręcznych lub materiałów budowlanych
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Prawo jazdy kat B.
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Doskonała organizacja pracy
  • Nastawienie na wyniki
  • Samodzielność
  • Zaangażowanie
  • Inicjatywa i aktywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja + premie)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzanych zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"