Przedstawiciel handlowy

Szczecin, zachodniopomorskie

PILKINGTON IGP Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden
z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Szczecinie poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Nr ref. PH/SZCZ/19
Miejsce pracy: Szczecin
Ilość stanowisk: 1

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• tworzenie ofert handlowych
• przygotowanie raportów sprzedażowych
• analizę wyników sprzedaży
• bieżący kontakt i spotkania z aktualnymi klientami
• nawiązywanie kontaktów i rozwój współpracy z nowymi klientami

Wymagania

Oferujemy:

• stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
• szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych
• dofinansowanie do wakacji
• możliwość przystąpienia do pracowniczego programu inwestycyjnego
• pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji
• dofinansowanie kształcenia uzupełniającego i nauki języków obcych
• niezbędne narzędzia pracy dopasowane do specyfiki i potrzeb stanowiska
• możliwość angażowania się w działania wspierające lokalne społeczności
• możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:
• wykształcenie wyższe
• dobra znajomość języka angielskiego
• mile widziana znajomość języków skandynawskich
• komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
• bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Excel i Power Point, umożliwiająca tworzenie analiz, zestawień oraz prezentacji
• prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji dnia 17 kwietnia 2019 r.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z... największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management