Przedstawiciel handlowy

Klimosz Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel handlowy (region południe)

Miejsce pracy:

  • Region południowo (woj. małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie)

Co będziesz robił?

  • Zarządzanie strukturą sprzedażową na wyznaczonym terenie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój współpracy z dotychczasowymi
  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Współpraca z innymi działami m.in. logistyką i marketingiem
  • Kształtowanie długookresowych relacji z kluczowymi klientami firmy
  • Monitoring rynku (trendy rynkowe, poziom cen, działania konkurencyjne), raportowanie na potrzeby Zarządu
  • Opieka posprzedażowa dla klientów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Realizacja założonego planu sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w technice grzewczej i sanitarnej (mile widziane, aczkolwiek niekonieczne)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność, otwartość, cierpliwość, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i zorganizowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stałe wynagrodzenie (podstawa) + premie uzależnione od wyników pracy
  • Samochód służbowy

 Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Uwaga! Prosimy koniecznie o zamieszczenie poniższej klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prezentacja firmy

Firma KLIMOSZ to jeden z największych w Polsce producentów najwyższej ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi