Opis stanowiska pracy

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców w związku z rozpoczęciem nowego projektu dedykowanemu małym i średnim przedsiębiorstwom, poszukuje przedstawicieli regionalnych do sprzedaży produktów finansowych

Wynagrodzenie 5000,- plus wysoka prowizja od osiągniętych wyników

Do zadań handlowca będzie należeć:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy do sektora MŚP
  • Doradztwo w zakresie oferowanego produktu
  • Kompletowanie niezbędnej dokumentacji klientów
  • Raportowanie do centrali firmy
  • Budowanie relacji z klientami

Wymagania

  • Dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność zarządzanie własnym czasem
  • Orientacja na wyniki
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów z branży finansowej lub ubezpieczeniowej
  • Znajomość sektora MŚP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o świadczenie usług lub umowę zlecenie
  • Możliwość pracy przy unikalnym i nowatorskim projekcie
  • Wsparcie merytoryczne niezbędne w pracy na opisanym stanowisku
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

www.zpp.net.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi