Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
• Realizacja zadań sprzedażowych indywidualnych i zespołowych;
• Budowanie długofalowych relacji biznesowych i profesjonalna obsługa klienta na podległym terenie;
• Dbałość o stałe poszerzanie portfela klientów;
• Zbieranie informacji o rynku,
• Proaktywna kooperacja z działami wewnętrznymi nastawiona na realizację wspólnych celów i zadań;
• Proponowanie oraz aktywny udział we wdrażaniu i realizowaniu działań, aktywności promocyjnych.
Wymagamy:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego Znajomości technik sprzedaży oraz zasad merchandisingowych;
• Otwartości i wysokich zdolności komunikacyjnych;
• Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;
• Silnej orientacji na cel;
• Umiejętności działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych;
• Dużej motywacji do pracy;
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
• Prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma MAGRA posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie syst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi