Oferta wyróżniona

Przedstawiciel handlowy

Rybnik, śląskie

Magra Wilhelm&Wspólnicy Sp. j.

Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
• Realizacja zadań sprzedażowych indywidualnych i zespołowych;
• Budowanie długofalowych relacji biznesowych i profesjonalna obsługa klienta na podległym terenie;
• Dbałość o stałe poszerzanie portfela klientów;
• Zbieranie informacji o rynku,
• Proaktywna kooperacja z działami wewnętrznymi nastawiona na realizację wspólnych celów i zadań;
• Proponowanie oraz aktywny udział we wdrażaniu i realizowaniu działań, aktywności promocyjnych.
Wymagamy:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego Znajomości technik sprzedaży oraz zasad merchandisingowych;
• Otwartości i wysokich zdolności komunikacyjnych;
• Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;
• Silnej orientacji na cel;
• Umiejętności działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych;
• Dużej motywacji do pracy;
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
• Prawa jazdy kat. B.

Firma MAGRA posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie systemów tworzenia... oraz zarządzania dokumentami. Firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku jako lider innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Firma zatrudnia specjalistów w obszarze systemów wydruku dokumentów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oferując urządzenia i wdrażając oprogramowanie wiodących dostawców takich jak: RICOH, Nashuatec, Minolta, Develop, Kyocera-Mita, Toshiba, Xerox.
MAGRA posiada autoryzację handlową i serwisową firmy RICOH oraz Minolta – Develop. MAGRA posiada własne zaplecze serwisowe oraz współpracuje z siecią partnerów serwisowych i handlowych na terenie całej Polski.

Firma świadczy usługi wdrożeniowe oferowanych produktów oraz pełnego wsparcia technicznego – urządzeń oraz oprogramowania.
MAGRA jest liderem w zakresie audytów oraz optymalizacji systemów drukowania i kopiowania dokumentów, które obniżając koszty funkcjonowania zwiększają produktywność biura
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi