Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. komandytowa - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą będącą liderem rynku FMCG w regionie. Zarządzamy siecią 39 sklepów, posiadamy 2 magazyny dystrybucyjne i zatrudniamy ponad 900 pracowników.

Więcej informacji o nas na www.delikatesy-piotruspan.pl oraz www.ppan.pl

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Przemyśl

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów z oferty dystrybucyjnej
  • Utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami detalicznymi
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów detalicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku PH w branży FMCG
  • Dobra znajomość branży, klientów oraz lokalnego rynku
  • Elastyczność, dyspozycyjność i komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży w województwie podkarpackim
  • Samochód oraz telefon do celów służbowych
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ