Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.

Przedstawiciel Handlowy

Przemyśl, podkarpackie

Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów z oferty dystrybucyjnej
  • Utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami detalicznymi
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów detalicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku PH w branży FMCG
  • Dobra znajomość branży, klientów oraz lokalnego rynku
  • Elastyczność, dyspozycyjność i komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży w województwie podkarpackim
  • Samochód oraz telefon do celów służbowych

Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. komandytowa - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą będącą... liderem rynku FMCG w regionie. Zarządzamy siecią 39 sklepów, posiadamy 2 magazyny dystrybucyjne i zatrudniamy ponad 900 pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie