PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

KOMEX Zbigniew Kowalczyk

Pruszków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna, działająca od 20 lat w branży grzewczej poszukuje kandydata do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Region pracy - Polska południowa.

Do obowiązków kandydata będą należały:

  • praca z klientem biznesowym
  • obsługa dotychczasowych klientów i pozyskiwanie nowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • planowanie i raportowanie przebiegu wizyt
  • organizowanie szkoleń i warsztatów z zakresu wiedzy o produktach firmy
  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • program premiowy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • samochód służbowy, laptop, telefon z internetem

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętnośc nawiązywania kontaktów biznesowych
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej
  • dyspozycyjność
  • czynne prawo jazdy

Mile widziane doświadczenie w branży hydraulicznej, grzewczej - minimum rok.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją grzejników dekoracyjnych oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Doradztwo / Konsulting