Przedstawiciel Handlowy

Klient infoPraca.pl

Poznań, wielkopolskie

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość pakietu MS Office
- bardzo dobra organizacja pracy
- zaangażowanie w powierzone działania
- prawo jazdy kat.B
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- pracę w przyjaźnie nastawionym zespole
- narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
- atrakcyjne warunki finansowe
- szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Poznań

Polski koncern spożywczy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:
- sprzedaż produktów oraz obsługa klientów na wyznaczonym terenie
- nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz dbałość o budowanie trwałych relacji ze stałymi klientami
- dbałość o dostępność oferowanego asortymentu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.