Przedstawiciel handlowy

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1125693

Dla naszego klienta, specjalizującego się w wyposażeniu bloków operacyjnych poszukujemy przedstawiciela handlowego.

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych klientów i aktywna sprzedaż

- analizowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych

-monitorowanie i raportowanie działań konkurencji w danym segmencie

- tworzenie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami, decydentami i partnerami

- organizacja i uczestnictwo w kongresach i warsztatach

- przeprowadzanie szkoleń produktowych

Oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość sektora sprzętu medycznego

- znajomość procedur przetargowych

- doskonałe zdolności komunikacyjne, negocjacyjne

- angielski poziom B2

- możliwość do odbywania podróży służbowych

Co oferujemy:

- możliwość pracy ze sprzętem najwyższej jakości

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus

- samochód służbowy, narzędzia pracy, zadaniowy czas pracy, możliwość pracy z domu

- prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie pracownicze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy