Przedstawiciel Handlowy

MeritGEN Sp. z o.o

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma Meritgen - w branży rolniczej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Regionalny

Obowiązki :

  • zarządzanie powierzonym regionem zgodnie z celami wyznaczonymi przez firmę,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy, monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży rolniczej na stanowisku przedstawiciela regionalnego,
  • mile widziane wyższe wykształcenie (zootechniczne lub rolnicze),
  • wiedza z zakresu hodowli i rozrodu bydła,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych.

Prezentacja firmy

Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Weterynaria