Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Poznań, wielkopolskie

Klient infoPraca.pl

Opis stanowiska pracy

Polski koncern spożywczy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów oraz obsługa klientów na wyznaczonym terenie
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz dbałość o budowanie trwałych relacji ze stałymi klientami
  • dbałość o dostępność oferowanego asortymentu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w powierzone działania
  • prawo jazdy kat.B
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w przyjaźnie nastawionym zespole
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Klient serwisu infoPraca.pl

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta