LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz

Nr ref.: 0032838

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z klientami;
  • Fachowe doradztwo techniczno- handlowe w zakresie oferowanych produktów (technika grzewcza- piece, palniki) oraz analiza potrzeb klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Prowadzenie negocjacji;
  • Przygotowywanie raportów;
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji;
  • Udział w uruchomieniu oraz regulacje urządzeń;
  • Dbałość o wysoki poziom współpracy z Klientami firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w obsłudze klientów;
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2;
  • Motywacja do rozwoju zawodowego oraz chęć do doskonalenia swoich umiejętności;
  • Gotowość do samodzielnej pracy w terenie oraz odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju;
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Uczciwość oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie;
  • Atrakcyjny system wynagradzania z wynagrodzeniem podstawowym i przejrzystym systemem premiowym;
  • Benefity pozapłacowe- dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej;
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy) i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez profesjonalne szkolenia branżowe;
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570