Przedstawiciel Handlowy (branża poligraficzna)

Akonda sc

Piaseczno, k Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

AKONDA specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań do introligatorni i uszlachetniania.

Dostarczamy najnowocześniejsze, sprawdzone i niezawodne technologie, które w realny sposób przyśpieszają czas realizacji zleceń i ograniczają ilość odpadów na narząd. Współpracujemy z szerokim zakresem drukarni i zakładów poligraficznych w całej Polsce od Szczecina po Bieszczady – zainstalowaliśmy ponad 1000 urządzeń.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż urządzeń i rozwiązań z oferty firmy na terenie całej Polski. Do jej obowiązków będzie należało m.in. aktywne poszukiwanie i budowanie bazy klientów, prezentacja oferowanych urządzeń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych.
  • Elastyczności w działaniu i zorientowania na klienta.
  • Uporu w dążeniu do celu i gotowości do podejmowania wyzwań.
  • Znajomości języka angielskiego.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (1-2 dniowych)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub dóbr inwestycyjnych, poparte wymiernymi sukcesami.
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Znajomość branży poligraficznej/drukarskiej.
  • Sprawność manualna w obsłudze prezentowanych urządzeń („dryg” techniczny)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym opartym na rezultatach.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole.Zdobywanie nowych doświadczeń.
  • Niezbędne do pracy narzędzia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez jasno wytyczoną ścieżkę awansu.

Prezentacja firmy

Firma Akonda powstała jako odpowiedź na zwiększające się potrzeby... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja