Opis stanowiska pracy

Stabilne przedsiębiorstwo ROLPOL Ołdakowscy Sp. J, działające prężnie od 30 lat

w sektorze kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa poszukuje pracownika działu handlu.

Obecnie poszukujemy do naszej firmy:

Przedstawiciela Handlowego

  • Teren działania: Ełk, Suwałki, Augustów i okolice
  • Teren działania: Ostrołęka, Ciechanów, Maków Mazowiecki i okolice
  • Teren działania: Siedlce i okolice

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Bezpośrednia współpraca z klientami
  • Budowanie trwałych relacji z kontrahentami
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej (dokumenty: faktury VAT, zamówienia, oferty itp.)
  • Tworzenie raportów, zestawień
  • Udział w targach i szkoleniach
  • Realizacja pozostałych zadań terenowych zgodnych z polityką firmy

Czego oczekujemy od pracownika:

  • Wysokiej kultury osobistej
  • Systematyczności
  • Odpowiedzialności
  • Operatywności
  • Kreatywności
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Nastawienia na realizację celów
  • Zdolności nawiązywania pozytywnych długotrwałych relacji handlowych
  • Umiejętności samodzielnej efektywnej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka litewskiego (Teren działania: Ełk, Suwałki, Augustów i okolice)
  • Wykształcenie kierunek rolniczy lub pokrewny
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Znajomość MS Office lub Open Office,

Oferujemy:

  • Podstawa wynagrodzenia (2,8-4 tys. zł brutto)+ atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń zawodowych
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swej branży w województwie Podlaskim

Zaplecze techniczne: samochód, komputer, telefon, itp.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV + list motywacyjny
  • Oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Działalność firmy "Rolpol" jest ściśle związana z terenem, na jakim funk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi