PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Regalux

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Firma Regalux od 20 lat zajmuje się profesjonalnym planowaniem przestrzeni magazynowej oraz integracją automatyki magazynowej. Na podstawie wieloletnich doświadczeń jako integrator podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej produkcji i obecnie dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na obróbkę metali w pełnym zakresie.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska pracy:

  • sprzedaż produktów i systemów automatyki magazynowej,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów - głównie zagranicznych,
  • opieka nad aktualnymi Klientami firmy, rozwijanie relacji i dbanie o ich długoterminowość,
  • realizacja założonego celu sprzedażowego,
  • prowadzenie doradztwa technicznego,
  • sporządzanie niezbędnych raportów i analiz,

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie handlowe,
  • pierwszy rok pracy wiązałby się ze stałym zamieszkaniem w Chojnicach (zapewniamy mieszkanie),
  • doświadczenie w branży przemysłowej związanej z produkcją systemów magazynowych,
  • wiedza techniczna z obszaru automatyki magazynowej
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do wyjazdów w delegacje,
  • prawo jazdy kat.B
  • duża samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • dla osób spoza Chojnic zapewniamy kompleksowo wyposażone mieszkanie dwupokojowe,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • w okresie próbnym szkolenia i wsparcie eksperckiego zespołu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia na rynku międzynarodowym oraz wiążące się z tym podróże po całej Europie,

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Regalux od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta