Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce Pracy: praca mobilna

Do obowiązków na tym stanowisku należą:

  • Pozyskanie nowych klientów oraz nowych rynków zbytu
  • Obsługa obecnych klientów i utrzymanie długotrwałych relacji
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Analiza konkurencji, realizacja planów sprzedażowych

Wymagane:

  • Doświadczenie jest wymagane- mile widziane w branży budowlanej
  • Nastawienie na realizację założonych celów
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz planowania
  • Umiejętność posługiwania się komputerem – znasz pakiet MS Office
  • Samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i otwartość, asertywność
  • Zaangażowanie
  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych:
    - premie miesięczne, trzynaste wynagrodzenie, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość awansu i rozwoju wraz z firmą oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia

Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

GC METAL to jedyny na świecie producent gotowych wyrobów metalowych, dos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management