Opis stanowiska pracy

Koopress Sp z o.o., producent opakowań z tektury litej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

rynek opakowań z tektury litej

Odpowiedzialność za:

  • poszukiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji handlowych,
  • nadzór nad realizacją umów i kontraktów sprzedażowych z obsługiwanymi klientami,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • stałe monitorowanie i analizę rynku oraz działań konkurencji,
  • długofalowe planowanie sprzedaży oraz realizację budżetów sprzedażowych,
  • budowanie i aktualizację bazy danych o klientach,

Wymagania:

  • doświadczenia w sprzedaży B2B (mile widziane w sektorze opakowań z tektury litej),
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w branży poligraficznej, mile widziana znajomość branży,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • otwartość, inicjatywa i kreatywność w działaniu,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kategorii B – praca w terenie, gotowość do częstych podróży służbowych,
  • dyspozycyjność, nienormowany czas pracy,

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielność w działaniu,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • pracę w stabilnej finansowo firmie
  • dla osób z doświadczeniem w branży istnieje możliwość pracy w trybie home-office.

Zapraszamy do składania aplikacji wysyłając swoje CV oraz list motywacyjny

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zakład ukierunkowany jest na druk techniką offsetową. Produkuje się tu e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Analityka