Przedstawiciel Handlowy

Klient infoPraca

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Olsztyn

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn (okolice)

Region: warmińsko-mazurskie

Nr ref.: DH_OLSZTYN_2017

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe w sektorze B2B
  • mile widziana znajomość lokalnego rynku (w tym rynku usług finansowych)
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • nastawienie na realizację celów
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie

Zakres zadań:

  • aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami, Partnerami Handlowymi, oferującymi kredyt ratalny
  • monitoring konkurencji
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników naszych Partnerów Handlowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjny system wynagradzania zależny od wyników pracy
  • pakiet szkoleń, możliwości rozwoju i awansu
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.