Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Budowanie sieci sprzedaży produktów firmy na danym terenie

• Realizacja planów sprzedażowych

• Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami

• Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

• Monitorowanie potrzeb klienta, rynku i działań konkurencji

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie

• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość rynku farmaceutycznego i suplementów diety

• Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek

• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych

• Umiejętności analityczne oraz orientacja na wyniki

• Znajomość technik negocjacji

• Udokumentowane sukcesy sprzedażowe

• Działalność gospodarcza

• Odpowiedzialność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów

• Prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób kreatywnych, dynamicznych, odpowiedzialnych, chcących rozwijać się zawodowo. Firma oferuje stabilną współpracę, atrakcyjne wynagrodzenie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Pharmovit  innowacyjna spółka, która powstała na bazie życiowych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi