Przedstawiciel handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Namysłów, opolskie

Miejsce pracy: Namysłów

Oferujemy:

  • Umowę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Samochód służbowy – możliwość wykorzystywania do celów prywatnych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne benefity pracownicze (ubezpieczenie grupowe, mulisport, wakacje pod gruszą, premie świąteczne)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (rolnicze)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Umiejętności negocjatorskie
  • Umiejętności pozyskiwania klientów
  • Umiejętności budowania relacji, sumienność

Zadania:

  • Opracowywanie ofert sprzedaży
  • Doradztwo w zakresie doboru odmian
  • Sprzedaż nasion kontakt z klientami
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień
  • Negocjowanie warunków umów z dostawcami
  • Wysyłka nasion
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy