Opis stanowiska pracy

GREG PRINT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, jeden z wiodących liderów branży poligraficznej w województwie śląskim poszukuje kandydatów do pracy z terenu województwa śląskiego i mazowieckiego:

OPIS STANOWISKA

  • Sprzedaż produktów poligraficznych.
  • Negocjacje handlowe, spotkania z klientami, pozyskiwanie nowych klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji cenowych.
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych.
  • Aktywne uczestnictwo w projektach handlowych.

WYMAGANIA:

  • Minimum wykształcenie średnie.
  • Dwuletnie doświadczenie w branży poligraficznej.
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. „B”.
  • Nastawienie na sukces.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja + premia uznaniowa.
  • Narzędzia pracy: komputer + telefon, samochód osobowy do dyspozycji.
  • Bezpłatny system szkoleń podczas współpracy.
  • Wsparcie IT, techniczne oraz handlowe podczas współpracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Na życzenie kandydata pełną dyskretność podczas całego procesu rekrutacji.
  • Liczba wakatów na stanowisko: 2

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w wersji elektronicznej Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. (DZ.U. 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.) prosimy o zamieszczenie w CV, zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

GREG PRINT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komand... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Inne