Opis stanowiska pracy

- pozyskiwanie nowych inwestycji (inwestorzy, firmy wykonawcze, spółdzielnie, wspólnoty)
- nawiązywanie współpracy z projektantami i architektami;
- obsługa istniejącej sieci dystrybucji i zdobywanie nowych klientów
- realizacja planów sprzedaży w wyznaczonym regionie
- prowadzenie szkoleń produktowych i doradztwo techniczne
- budowanie długoterminowych relacji z klientem
- monitorowanie rynku budowlanego oraz bieżącą obsługę wykonawców

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku handlowym
- samodzielność
- łatwość nawiązywania kontaktów
- gotowość do odbywania podróży służbowych
- prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność)
- dodatkowym atutem może być doświadczenie w branży chemii budowlanej i znajomość regionalnego rynku materiałów budowlanych (projektantów, hurtowni i wykonawców)

Prezentacja firmy

Marka SKAŁA istnieje na rynku budowlanym od 1997 roku i jest syno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi