Opis stanowiska pracy

  • dostawa towaru do klientów na terenie miasta i województwa
  • obsługa i dbanie o porządek na magazynie
  • utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami firmy

Wymagania

  • roczne doświadczenie na stanowisku dostawcy/kierowcy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość topografii województwa mazowieckiego
  • lojalność, rzetelność i zaangażowanie
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • prawo jazdy kat. „B”, doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym (do 3,5 t)

Prezentacja firmy

Aglo Dwa to polska firma obecna na rynku od 1993roku. Od samego p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców