FUTURA CARGO Sp. z.o.o.
FUTURA CARGO Sp. z.o.o. FUTURA CARGO Sp. z.o.o. FUTURA CARGO Sp. z.o.o.
Jesteśmy nowoczesną, międzynarodową firmą skoncentrowaną na obsłudze średnich i dużych przedsiębiorstw. Od blisko 20 lat zajmujemy się transportem i logistyką. Cały czas się rozwijamy, rozbudowujemy ofertę i grono klientów umacniając naszą stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy jednym z wiodących w Europie przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w obsłudze transportowej producentów sprzętu AGD. Naszymi klientami są również firmy z branży metalurgicznej, maszynowej, chemicznej i FMCG.

Nasz zespół tworzą fachowcy z długoletnim stażem oraz zdolni wychowankowie, którym dajemy możliwość rozwoju.
W tej chwili poszukujemy kandydata na stanowisko:

Account Manager

Miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy nowoczesną, międzynarodową firmą skoncentrowaną na obsłudze średnich i dużych przedsiębiorstw. Od blisko 20 lat zajmujemy się transportem i logistyką. Cały czas się rozwijamy, rozbudowujemy ofertę i grono klientów umacniając naszą stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy jednym z wiodących w Europie przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w obsłudze transportowej producentów sprzętu AGD. Naszymi klientami są również firmy z branży metalurgicznej, maszynowej, chemicznej i FMCG.

Nasz zespół tworzą fachowcy z długoletnim stażem oraz zdolni wychowankowie, którym dajemy możliwość rozwoju.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiadała za sprzedaż naszych usług w województwie łódzkim. Głównym obowiązkiem Przedstawiciela Handlowego będzie pozyskiwanie nowych i opieka nad aktualnymi klientami, w tym:

  • wyszukiwanie potencjalnych klientów zainteresowanych współpracą w zakresie krajowej dystrybucji paletowej;
  • organizacja i prowadzenie spotkań handlowych;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • współpraca z działami spedycji i dystrybucji;
  • monitorowanie potrzeb i opieka nad już pozyskanymi klientami;
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • min. dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży logistycznej - warunek konieczny;
  • doświadczenie w sprzedaży usług FTL i LTL oraz usług logistyki kontraktowej będzie dodatkowym atutem;
  • praktyczna znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • orientacja na cel.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, w silnym i stabilnym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód);
  • ubezpieczenie zdrowotne.